Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3szor1mg Rivotrilt szedek fél...

3szor1mg Rivotrilt szedek fél éve. Hány hét szünetet után lenne ugyanolyan a hatása, mint az elején?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már nem érzed a hatását, akkor inkább a dokiddal beszélj. Lehet, hogy valami más gyógyszerre van szükséged.

Ha hirtelen megszakítod a szedést, akkor jönnek majd az "elvonási" tünetek.. szóval azt semmiképp ne csináld!

2013. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 light1965 válasza:

Azt hiszem nagyon sok hét után.. viszont valószínűleg már a 2. napon minden bajod lenne... :-( Én kb. 6éve szedek 3x0,5 mg Frontint (vagy xanaxot) és kb másfél évig szedtem hozzá 2x1mg Rivotrilt. Lehet , hogy ez egy illlogikus kombináció, de így teljesen panaszmentes voltam (görcsösen feszültem nyaktájon, ill. lelki trauma ért és nem tudtam feldolgozni)

Sajnos a Rivotril szedése a szexuális "teljesítőképességemet" teljesen nullázta,még az érdeklődésem is igen alábbhagyott :-( Megpróbáltam letenni a Rivotrilt, de kb. fél évig, még időnként be-be kellet szednem egy kicsit, mert jelentkeztek az elvonási tünetek. A Frontinból most 3x0.25 mg ot szedek, de néha kell a 0,5 mg, még ennek is érzem a potencia csökentő hatását, de egyenlőre nem tudok lejjebb állni. teljesen munkaképtelenné tesz a megvonása, köhécselek, koncentrációs zavaraim vannak, remeg a kezem, és valami nagyon szarul érzem magam.. Szóval folyik tovább a küzdelem.. de az életemet sem sikerült úgy rendezni, hogy stresszmentes, nyugodt legyen. Összefoglalva : úgy érzed a Rivotril, már nem enyhíti úgy a panaszaid , mint az elején ? Bizony ez így van minden pszichoaktív "gyógyszerrel", egy idő után hozzászokás alakul ki, egyre több kell a "hatáshoz" egyébként normál adagot szedve, csak olyan mint fél éve mint minor semmit nem szedtél.M.országon kb. 800 ezren vagyunk ebben a csapdában :-( , csak senki nem beszél róla , mert ciki.. szerintem pedig engedélyezni volt ciki otthoni használatra. De ez csak az én véleményem, mert ha potenciacsökkenést nem okozna nálam, akkor szedném... mert semmi más negatív hatását nem érzem. (Bár attól még lehet)

2013. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked fél év után nem elvonási tünet jelentkezett, hanem valami más. Ez biztos.
2013. okt. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!