Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha beteg vagyok attól még...

Ha beteg vagyok attól még sportolhatok? Valamilyen kímélő gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Péntek óta lázas vagyok, tegnap nagyon magas volt a lázam (39,6) és ma már rettenetesen fáj a torkom, piros is nagyon, néha fújom az orrom, de az annyira nem jelentős. Ma voltunk dokinál, írt fel gyógyszereket. Viszont nem tudok az ágyban maradni, nagyon rossz, hogy nem mozoghatok, mert ha ezt teszem a szüleim leszidnak, azt mondják, hogy nem szabad... Nekem meg már fáj a nyakam, a hátam, mert nem mozoghatok és egy hétig még minimum így marad, nem tudom hogy fogom kibírni. Van valami kímélő torna, amit a betegség alatt csinálhatok? Linket tudnátok küldeni?
2013. júl. 8. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát lázasan olyan tevékenységet kívánsz végezni ami alapból megnövelné a testhőmérsékleted, és értékes erőforrásokat vonna el a szervezetedtől, amikor annak a betegség leküzdésére kellene koncentrálnia?
2013. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát de nem bírok a seggemen maradni.:D Mindig is imádtam mozogni és annyira rossz, hogy most nem tehetem...
2013. júl. 8. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!