Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy nagyon...

Miért van az hogy nagyon ritkán vagyok beteg? Tovább.

Figyelt kérdés

Ritkán eszek gyümölcsöt, zöldséget, tavaly is egész évben csak 1x voltam megfázva aztán ennyi.

se hasfájás, se hasmenés, fejfájás is csak párszor volt.

örülök neki, nem erről van szó, csak érdekes hogy ez van.


23/ffi



2013. júl. 2. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, bár nem tudom, mitől van. :-) Télen mindenkinek taknya-nyála egybefolyt körülöttem, nem tudtak beszélni, belázasodtak stb., én meg akármit csinálok már évek óta egy kis orrfolyásnál több nem jelentkezik. :D Ezen szoktak kiakadni ismerőseim, mert annak ellenére lebetegszenek, hogy folyton vitaminokat szednek, és felveszik a fél ruhatárukat, én meg elvagyok egy pulcsiban és kabátban, vitaminok nélkül..

Mondjuk fejfájásom szokott lenni, mert frontérzékeny vagyok, de más bajom nincs szerencsére. :)

21L

2013. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!