Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hangulatzavar ellen mit...

Hangulatzavar ellen mit tanacsoltok? Hogyan tudnam a rossz gondolatokat el felejteni?

Figyelt kérdés

Eleg regota nagyon nagy hangulatzavarom van, az egyk pillanatban jo a kedvem jol erzem magam aztan be ugrik egy rossz gondolat es csak arra tudok gondolni, probaltam massal el terelni a figyelmem masra koncentralni, csak a jora gondolni, de ugy erzem,hogy nem megy...mint ha vmi nem engedne pedig tudom,hogy legbelul kepes lennek a rossz gondolatokat, dolgokat el engedni magamtol es csak a jora gondolni.....Mostanaban nagy nyomas erezkedik ram,maganyosnak erzem magam,mert az egyik ''legjobb baratomnak hit'' baratom le se szar tulajdonkeppen, irok neki de nem kepes vissza irni, a multkor meg beszeltunk egy talalkozot de amikor fel vette a telefont azt mondta,hogy most massal van es nem tud jonni.A honapok ota tarto dietam miatt is kivagyok mar, kb 2 honapja rendesen dietazok, ( az elott se ettem zsiros kajakat, de most vegkep ki fogom zarni), sokan mondjak,hogy ne surgessem a fogyasom, fokozatosan haladjak es el fogom erni a celom. Ezt tudom! De ha nem fogom surgetni es lustalkodni fogok, akkor azzal nem fogyni fogok hanem hizni, foleg hogy nekem eleg 2-3 nap,hogy vissza hizzam azt amit olyan nehezen le adtam....

Az a rossz az egeszben,hogy nincs egy olyan baratom akivel meg tudnak beszelni mindent aki tamogatna,mert hat persze akik voltak azok a fene tudja,hogy miert de le leptek....

Es ott vannak azok a fiuk, nem akarom meg bantani oket van egy ismerosom aki eleg rendes velem es kedves meg minden de mar az agyamra ment, ez a meg feleles mindenkinek......Neha ugy meg mondanam mindenkinek azt amit gondolok el kuldenem mindent a budos francba, de nem akarom,hogy lassak rajtam,hogy mennyire magam alatt vagyok.....neha nagyon fel tud idegesiteni hanem adom ki magambol azt amit valojaban szeretnek, es hagyom,hogy a tobbiek el sirjak a banatjukat nekem....

Meg untam mar azt is,hogy a ''Szuperul vagyok,minden okes'' mondatokat hajtogassam ha meg kerdezik,hogy hogy vagyok-e, ha azt mondanam,hogy rossz a kedvem nem jol erzem magam nem sokat valtozna a helyzet, oke meg kerdeznek,hogy miert vagyok ilyen szomoru stb.stb...

De ugy se tudnanak segiteni, es csak az gondolnak,hogy egy nyavajgos liba vagyok......pedig nem lehet mindig mindenkinek jo kedve!

Legbelul nagyon ossze vagyok torve magam alatt vagyok, de ezt senki nem lassa es nem is akarom masokra haritani a problemaimat,mert hulyenek neznenek!

Nem is tudom hogy miert van ilyen szar kedvem nap mint nap,pedig mindent elertem eddig amit akartam es olyan boldog voltam tole, de az nem tartott sokaig...

Hiaba el ertem mindent amit akartam es meg van mindenem de ha nincs kivel megosztani akkor az nem sokat er....:/

Az a rossz, ha az ember meg kap vmit akkor egyre tobbet es tobbet akar...ez a baj velem, hogy nem tudok be telni azzal ami van...es mindig tobbet akarok,hogy jo kedvem legyen tole, nalam ez ilyen szokassa alakult mar.....

Szoval....lehet,hogy hulyesseg,hogy pont ide irtam ezt ki, ahol nem mindig kap az ember egy ertelmes valaszt, de legalabb ki irtam magambol...

Koszonom a valaszokat!


Ha helyesirsai hibakat talaltok akkor bocs! :D

Ejjel nem nagyon tudok figyelni a helyesirasra...



2013. júl. 11. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A hibákat nem is kerestem, cssak azt, hogy hol van leírva a korod . A nemed is csak tippelem. Egy válaszhoz ez is fontos.
2013. júl. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

"neha nagyon fel tud idegesiteni hanem adom ki magambol azt amit valojaban szeretnek, es hagyom,hogy a tobbiek el sirjak a banatjukat nekem.... "

Na, ennél a mondatnál nagyon magamra ismertem... Az úgynevezett "legjobb barátom" meg le se sz@r, mióta barátnője van, pedig ő volt az egyetlen aki előtt meg mertem nyílni, és el tudtam volna neki mondani e gondjaimat.. Egyébként kb. mióta tart nálad ez? Egy orvost szerintem mindenképp megérne felkeresned! És szerintem jó lenne, ha találnál valakit magad mellé, aki meghallgat, mert egyedül ebből nem tudsz kijönni sajnos! Ha gondolod írj privátot nyugodtan! 16/l

2013. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lany vagyok, 15 eves.
2013. júl. 11. 12:35
 4/4 anonim válasza:
Szia! Orulok h ratalaltam erre amit irtal,mert kb ugyan ez van velem is. (En is 15 eves lany vagyok). Allando hangulatzavarom van. Es a legrosszabb ami "faj",hogy en sem tudom megosztani senkivel. Egy idoben raszomtam az onsajnalatra,es a barataim mar nagyon untak. Igy arrol leszomtam. De amikor szimplan csak a bajomat probaltam elmondani nekik,nem is erdekeltek,ami nagyon rosszul esett. Nem is beszelek mar roluk. Ha nincs kivel megosztanod a problemaidat,akkor az valoban nagyon jo ha kiirod magadbol oket. Legalabb megkonnyebbulsz. Es fel a fejjel! Legy pozitiv,es probalj csak a jira gondolni!:)
2013. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!