Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fáradtság, koncentráció hiány...

Fáradtság, koncentráció hiány ellen valami?

Figyelt kérdés
Egész nap fáradékony vagyok, rossz a közérzetem, ingerült vagyok és nem tudok koncentrálni a tanulni valómra de úgy semmire sem. És így sajnos telnek-múlnak a napok. Valaki tud esetleg valamilyen kedélyjavító tabit vény nélkül vagy homeopátiás cucc esetleg egyéb praktika?

2012. dec. 28. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is ez, én is várnám az ötleteket
2012. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én halolaj kapszulát szedek az segít a tanulásban! És ha rendesen étkezele sok zöldséget stb akkor frissebb leszel.
2012. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sport. de otthon is tornázhatsz. próbáld ki.
2012. dec. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MagneB6...gyógyszertárost kérdezd meg, h hogy szedd, ha nem múlnak attól el, akkor irány a doki.

Amit te akarsz ezekre azok nem segítenek, homeopátiás cuccok is csak kivizsgálások után javallottak, h eredményes is lehessen.

2014. márc. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Okeannak: aki fáradt és arra is alig van ereje, h tanuljon azt te rá nem veszed arra, h sportoljon...ez nem lustaságról szól.
2014. márc. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alvásod kiegyensúlyozott? Hogy érzed magad miután felkeltél? Ha nem ébresztőre kelsz, meddig alszol?


Egy produktív nap alapja a jó alvás és a megfelelő tápanyagok bevitele. Ezekre figyelj nagyon, és szerintem javulni fog az állapotod.

2015. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!