Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Este 4től 5ig wc-n voltam,...

Solt99 kérdése:

Este 4től 5ig wc-n voltam, utána reggel egy kicsit hánytam. Külföldön nyaralok (Korculán, Horvátországban). Mi lehet a bajom? MIt ehetek ihatok? (normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,már nem érzek semmi rosszat
2013. júl. 15. 12:10
 1/4 anonim válasza:
pár napja volt az RTL-klubbon hogy mi előtt el utaznak az emberek érdemes oltást felvenni.. de elvileg ez normális pár napi hasmenés a külföldi víztől és ételektől .. nadjából ezt volt benne szerintem nincs semmi bajod de azért orvoshoz nemárt ha elmentek
2013. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 unbelieveable válasza:

ott én is voltam :)

ne igyál csapvizet, könnyű kajákat egyél (pl vajas kenyér, gyümölcsök)

2013. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hasznosak voltak :) egyébként elötte bosznia herceg ovinában voltam és ott mondták hogy ne igyunk csap vizet de itt azt mondták hogy iható de akkor nem iszok
2013. júl. 15. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem árt utazás előtt és alatt erre a célra szolgáló probiotikum készítményt szedni.
2013. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!