Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy azért nem...

Normális dolog hogy azért nem ehetek, mert akkor a húgomnak is kell enni adni?

Figyelt kérdés
A húgom 2 éves,és ez már kb 2-3 hónapja így van. hazajönnek anyukámmal bölcsiből,én is akörül szoktam hazaérni a suliból(3 szendvicset eszek egész nap ott),halál éhes vagyok. Ha neki állok tányért venni elő,húgom már mondja h ő is enni akar. Anyám meg ideges h nem igaz h éhes,most evett a bölcsibe.Vagy etessem meg én amihez nagyon nincs türelmem mert csak belemászik nem lehet rendesen etetni,vagyis én nem tudom. Vagy ha elé rakom az ételt(tud kanállal enni),akkor összevisza maszatol és anyám ideges ez miatt. De anyukám mivel tudja h etetni nem tudok,és szerinte bénán takarítom le a tesóm után az asztalt,így neki kell(ene),azt mondja általában üvöltve hogy ne zabáljak meg nem igaz h nem bírom ki. Ez mind azért van mert ő mikor így hazajönnek facebookozni és tv-zi akar még. Én meg ne egyek ezért. Mit csináljak?
2012. márc. 27. 17:41
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Most is enni akartam,és már ordított velem h "nem igaz hogy most kell zabálnod,nem hiszem nem bírod ki még. Én meg majd takaríthatok,mert képtelen vagy visszafogni a beled."
2012. márc. 27. 17:43
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha anyukád ennyire ideges mindentől, akkor fogd az ételed, tedd egy tálcára és edd meg a szobádban - ahol nincs a húgod.
2012. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Anyád nem normális...
2012. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

anyád egy bunkó paraszt


Tesódnak adj falatkákat vagy mikor ő elkezd játszadozni akkor egyél

2012. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de ez egyáltalán nem normális! Anyukádat jól fenékbe kellene billenteni. Nekem 3 gyerekem van, a nagy iskolás, a középső ovis és ő ott ebédel. Ha a nagy hazajön, teljesen természetes, hogy elé teszem az ebédet és a középső is leül újra ebédelni. Hogy mondhat olyat, hogy ne zabálj, felforr az agyam... Ha annyira fontos neki a facebook, írd ki az üzenőfalra, hogy "ma sem engedtek ebédelni, nehogy a tesómnak is adni kelljen", hátha elszégyelli magát. Bár az ilyen anya nem hiszem.
2012. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
mindig a szobába eszek h ne lássa tesóm,de hallja h nyitom a szekrényt tányérért és már toporzékol,sír h ő is enni akar. ha ő nem kap és látja h én viszem be magammal az ennivalót,akkor az ajtóm elött hisztizik és anyámat ez is idegesíti.
2012. márc. 27. 17:48
 7/31 A kérdező kommentje:
csak addig van el olyankor amig egy falatot adok és le nem nyeli.
2012. márc. 27. 17:49
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Másold be ezt a kérdést az üzenőfalára, hátha észbekap. Nagyon nem normális.
2012. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

Mond meg neki,hogy adjon pénzt kajára és akkor elmész otthonról enni.

Amúgy anyád bolond,bocs.Használd ki valahogy a butaságát,húzd le pénzzel,úgy látszik,ő is az a fajta szülő,aki csak erre jó.:)

2012. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem normális!Anyukád szerintem vagy idegbeteg,vagy borzasztó lusta,már elnézést!

Nekem is van 2 gyerekem a nagyobb 9,a kicsi 5 éves.Nálunk egyedül abból szokott gond lenni,hogy a kicsinek nem szabad édességet ennie,mert túlsúlyos,a nagy meg előtte eszi a csokit.Olyankor diszkréten rászólok,hogy a szobájában egye,de soha nem kiabálok vele,főleg nem ilyen hangnemben,ahogy a te anyukád!Szerintem is jó ötlet,hogy vidd az ételt a szobádba,ahol nem lűáthat a hugod,viszont én azt sem tartom normálisnak,hogy ha a hugod is enne,de anyukád nem ad neki,mert akkor takarítani kell utána...Elképesztő!

2012. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!