Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sajnos, elég vékony vagyok....

Sajnos, elég vékony vagyok. Ehetek bármit, nem hízok. Azon gondolkozok, ha elkezdeném az ilyen "tornákat" akkor lehet egy kicsit vastagabb lennék. Szerintetek? Légyszii vmi normális választ.

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 14:55
 1/7 anonim válasza:
Az ilyen torna jó torna, de mégis milyenre gondoltál?
2011. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
Próbáld meg azt, amit Tuc-os reklámba, nyelj le egy TV-t.
2011. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én négy évig jártam boxolni.De 2008 nyarán volt egy bicikli balesetem és két hónapra abba kellet hagynom.Egész nyáron nem csináltam semmit csak a PlayStation 2-ön nyomtam a GTA San Andreast.Tíz kilót híztam két hónap alatt.Pedig én is nehezen hízom.Most 56 kiló vagyok.


15F

2011. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha rendesen kajálsz (sok szénhidrát, fehérje) és több energiát viszel be mint leadsz, elhízol (zsírosodsz)

ha bőséges energiabeviteled van és edzel mellette, attól függ mit, de erősödsz. súlyzós edzéssel izmosodhatsz.. stb. stb.

2011. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 16 éves vagyok. Az miért van hogy volt olyan hónap amikor tényleg nem csináltam sok mindent csak gép elött voltam mert programoztam és rendesen ettem és eléggé sokat. Ettem sok sültkrumplit is meg hasonlókat, majdnem minden nap húst ettem hússal meg rizzsel és hasonló ételeket. Nem edzettem és nem csináltam semmit csak ültem. Mégsem híztam.


Vajon miért nem? Tényleg érdekel.

2011. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mert 1 hónap alatt nem lehet hízni (vagy keveset)

mert a húsban nincs kimondottan sok energia, te húst ettél hússal, ezt pl. fogyókúránál szokás

lehet gyors az anyagcseréd

az emberi anyagcsere hatékonysága.. elképesztően rossz.

...

írjak még? nem biztos hogy menne, sztem ez így elég.

2011. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem veszekedésből, de ti, vékony lányok mit nem szerettek abban, hogy vékonyak vagytok?

Basszus úgy bírom, hogy vannak hízásra hajlamosabb emberek, mint pl. én, mi örülnénk, ha olyanok lehetnénk, mint ti, nektek meg állandóan sír a szátok, hogy jajj, akármit eszek, sosem hízok meg!! Pont ez az bakker, akármit ehettek, semmitől nem híztok egy dekát se.

Ez most olyan kb, mintha a világ legszebb nője sírna, hogy Brühühü, annyira szép vagyok, akárhová csak beteszem a lábam, mindenkit ámulatba ejtek, jajj de rossz nekem!

Most úgy őszintén, miért akarsz te vastagabb lenni? Tényleg nem kötekedésből írtam, hanem mert tényleg kíváncsi vagyok.

15l

2013. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!