Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres vizelet, de csak egy...

Véres vizelet, de csak egy napig, utána viszketés? A doki válasza: lehetetlen, hogy véres volt, mert az eredménye negatív, csak megszállottan keres valamit.

Figyelt kérdés

25 hetes kismama vagyok, miután észrevettem, hogy véres a vizeletem, ami a wc papíron is jól látszódott, elmentem nőgyógyászhoz. Kaptam laborba beutalót. Egész nap véreset pisiltem, fájt is, ami soha nem volt jellemző azelőtt. Régebben felfázós voltam, de véres soha nem volt. Másnapra elmúlt, mikor levették a mintát. Megjött az eredmény, minden negatív, de maradt a viszketés. Nem a hüvelynél, hanem feljebb a húgycsőnél. A dokim válasza: megszállott vagyok, ne izguljak, minden rendben a terhességemmel..

Azt érzem, hogy minden rendben, de attól még viszket..

Volt valakinek hasonló tapasztalata..?:(



2013. júl. 17. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat az nem volt,de megérné,hogy egy másik,okosabb dokit is megkérdezz,mert ez így nem jó..:S De kívánom neked,hogy legyen minden rendben!
2013. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véres vizelettel nem nőgyógyászhoz kell menni, hanem urológushoz. Attól, hogy a hüvelyedből vett kenet nem mutat kórokozót, attól a vizeletben még lehet.
2013. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vizelet lett negatív, uledek, mindent normalisnak talaltak
2013. júl. 17. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
A vizeletet a húgysavkristályok is elszínezhetik, mintha véres lenne, és az ilyen pisi csípni/ szúrni szokott. Ha lehet, igyál több vizet és simán elmúlik.
2013. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igyekszem :)
2013. júl. 18. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!