Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a menstruáció utáni...

Mi lehet a menstruáció utáni viszketés oka?

Figyelt kérdés
Kialakult nálam a hüvelygomba, melynél canesten kombi használatával teljesen tünet mentes lettem. Fél év után menstruáció utáni enyhe viszketés szokott jelentkezni, de ezen kívűl semmilyen más tünet nem. Mi lehet ennek az oka?
2013. júl. 13. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre biztos választ orvostól kaphatsz.
2013. júl. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi bajod sincs, sokunknak viszket kicsit mensi után.
2013. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, így ha esetleg butaságot írnék, nézd el nekem, de megpróbálok tanácsot adni. Ha tampont használsz, az szárítja a hüvelyt, mivel minden nedvességet felszív. Éjszakára ajánlott inkább betétet használni, ezért is, és persze azért mert az éjszaka ha nem ébredsz fel h cserélj, sok baci elszaporodhat. Lehet h a tusfürdő amit használsz nem túl jó, mert ugye a hüvelynek más a ph-ja. Használj Nivea intimo gélt, nekem is régen enyhe viszkető érzésem volt, de mióta azt használom semmi baj. :)
2013. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!