Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet magas vérnyomás miatt?

Lehet magas vérnyomás miatt?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy elalvásnál gyorsan ver a szívem, de ezt annak tulajdonítottam, hogy nem vagyok elég fáradt. Ilyenkor általában fenn maradtam még, de már nem tudom. Ez az egyik.


A másik, hogy általában menstruáció előtt szokott vérezni az orrom, de sosem sokáig, és sosem erősen. Ma délelőtt rákezdett eszméletlenül, és délután megint, bár most nem olyan erősen. Annyira nem aggódom, mert ez so-so normális, de a fejem sosem szokott ilyenkor fájni. (Hátul bal oldalon fáj, de nem vészes, csak irritáló.)


Holnap megyek orvoshoz (már alig várom), csak kíváncsi vagyok, hogyha valakinek szintén vannak ilyen tünetei, annak a vérnyomásával van-e baj vagy túlreagálom? 17L



2013. júl. 17. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Régebben a menzesz előtt mindig vérzett nekem is az orrom, talán 23 éves korom körül múlt el. Nem volt összefüggésben a vérnyomással hisz mindig alacsony volt. Inkább a erek áteresztő képessége fokozódik ilyenkor a hormon hatás / sárgatest hormon a ciklus második felében/ miatt.
2013. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!