Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyér lehetséges?

Aranyér lehetséges?

Figyelt kérdés
Már több hete viszket a végbelem és ma találtam a végbelemnél egy kicsit beljebb egy pici kis csomószerű valamit, kb akkora mint egy borsó, talán kisebb és mikor ott wc papírral erősebben töröltem el is kezdett vérezni. ez az lehet?
2012. nov. 23. 19:59
 1/4 anonim válasza:

Ja, nekem pont ez van, a körömvirág kenőcs meg a disznózsír nagyon jó rá.

Általában a hidegtől jön elő, nyáron nem szokott gond lenni. Nem csodálom, hogy egy nagyon kicsit vérzik néha, hiszen mégiscsak vékony és könnyen kidörzsöli a papír.

2012. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdődő cukorbaj is lehet .
2012. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rostos ételeket enni,az segít az emésztésben és az ürítés is könnyebbé válik! Ha lehetőséget van otthoni környezetben elintézni a dolgodat akkor nagy segítség lenne neked,ha a wc papír helyett inkább megmosnád a fájó testrészed.Nemrég olvastam az interneten,hogy a végbél vizsgálatot nagyon hamar el tudják végezni,légy szíves vegyél részt ezen.Ők pontosan meg tudják mondani,aranyér vagy valami más van ott!!!!
2012. nov. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg a hemoclin gélt használom. Persze most már odafigyelek, h minél rostosabbat egyek, de ha mégis néha előjön, akkor nagyon hatásos a gél.
2012. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!