Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak nála? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak nála? Nem tudom baj lenne-e? Lécci segítsetek. (történet alul)

Figyelt kérdés

13 éves srác vagyok és van egy csaj aki kicsivel több mint fél évvel idősebb nállam.Régebben páram megkérdezték már hogy tetszek-e neki és volt mikor azt mondta hogy kicsit meg volt hogy azt mondta hogy a kúlsőm pontja -10000.

Most voltunk táborban és ő is ott volt.Ott szakított a pasijával aki az egyik legjobb haverom.A csaj írt levelet a tábor végén (ez egy ilyen szokás a táborban) és azt mondta jó volt velem ez a 9 nap és szerinte sokkal jobban megismertük egymást.A héten megyek át hozzá beszélgetni meg poénból kifesti a körmöm(nem vok megel).Bepróbálkozzak nálla? És ha igen akkor hogy? Mit mondjak?


2009. aug. 3. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak kihasznál téged, de te tudod, nem az én tisztem megitélni ezt.
2009. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
huhh ez nehéz ilyen korban. fontos, hogy sokszor nevettesd meg.. ha jól éreztétek magatokat hívd el fagyizni, ha nem akkor pedig legközelebb hívd el, amikor jól érzitek magatokat együtt..
2009. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszokat

sztem nem használ ki legfeljeb csak nem akar járni velem hanem csak sima barátnak tekint

ja és msn-en elköszönöésnek mindíg szivet küld meg puszit

ez csak ugy baráti? vagy télleg érez valamit?

2009. aug. 3. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak baráti, a legtöbb csaj nekem is (többek között) szívvel köszön el msnen. ez ilyen csajos dolog. :D


Mondjuk más kérdés h énis írjak-e vissza szívet...de ez már másik téma.:D

2009. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

rendben

de visszatérve a legelső kérdésre és témára

azzal kapocsalban még írjatok lécci!!

2009. aug. 3. 21:20
 6/6 anonim válasza:
szerintem (nem akarok beleszólni az életedbe,de attól függetlenül:) barát ex barátnőjével nem szabad foglalkozni, mert barátnőd még lehet sok, viszont igaz barátokat nehéz szerezni..előbb haveroddal beszéld meg,hogy mit szólna hozzá:)
2009. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!