Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen visszeres a combom....

16 évesen visszeres a combom. Ehhez orvoshoz kell fordulni? Vagy van jobb módszer, hogy meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
Nem akarok injekciózni, valami könnyebb megoldást szeretnék!

2013. júl. 24. 22:45
 1/8 anonim válasza:
33%
Igen orvoshoz, egy ismerősömnek is az és már az egész lába olyan. Amúgy nem ártana fogyózni kicsit.
2013. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A hidegvíz is jót tesz neki. Sokat kell mozogni, a sok ülés nagyon nem tesz jót neki. A Lioton gélről is azt hallottam hogy hasznos.
2013. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Visszere nem csak annak lehet akin van felesleg.

Az egyik barátnőm vékony, mint a ropi mégis visszeresek a lábai.

2013. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig az orvos a legjobb megoldás, hiszen biztosat csak ő tud mondani.
2013. júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Mindenképpen érdemes orvosnak megmutatni, de én nem kezdenék el gyógyszert alkalmazni, mert nagyon fiatal vagy, ha a következő 80 évben gyógyszerrel kezeled akár kívül akár belülről, biztosan lesz mellékhatása.

Keringési probléma, ha örökölt hajlam, akkor sosem fog "meggyógyulni", de teljesen tünetmentessé tehető.

Sok mozgással és étrend-kiegészítőkkel: C-vitamin (rugalmasság teszi az érfalakat), halolaj kapszula, ginkgo biloba gyógynövényből készült készítmények, bármi, ami az erekre hat :-) Ha érdekel, privátban írok konkrét termékajánlást is, ami nálunk bevált.

Minden jót Neked!

2013. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tibor215321 válasza:
43%
nekem 17éves korom óta van ami a szülésektől csak rosszabb lett kenegettem ezer féle krémmel ideig óráig jó de orvos ajánlotta a detralexet szülés előtt mert nagyon bedagadtak egészen fel a combomig reggel este 1 és már néhány nap után nem fájt 1havi adag után visszahúzódtak. persze nem szedtem folyamatosan meg is bántam mert folyamatosan jönnek elő újak.... ja és 45-50kg közt mozgok a mai napig ez súlyfeleslegtől független dolog akinek sajnos meg van rá genetikailag a hajlama. recept nélkül kapható a gyógyszer de azért kérd ki orvos véleményét 60db-os 5000ft körül van
2013. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gyógyszert nem akarok, max krémet
2013. júl. 25. 23:31
 8/8 anonim ***** válasza:
a visszér genetikailag öröklődő dolog, nincs rá végleges megoldás. édesanyámnak is van neki már 2 műtétje is volt de ugyanúgy visszajött minden ahogy volt. sajnos nem tudsz mit tenni, eltűnni nem fognak a tüneteket lehet kezelni. ne áztasd meleg vizben a lábaid, ha sokat gyalogolsz és elkezd fájni mikor hazaérsz polcold fel a lábad. én sokszor a fal felé fordulva fekszem és felteszem a lábaim a falra. ez segiti visszafele folyni a vért. kenegesd...más nincs. elmúlni nem fog
2013. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!