Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szétszakad a lelkem, rosszul...

Szétszakad a lelkem, rosszul vagyok mióta itthon vagyok csak sírok nagyon rossz sose lesz vége?

Figyelt kérdés

megakarom sebezni magam.. nem lennék öngyilkos csak h fájjon.. h vérezzen.. annyira rossz érzés :'(


1 évig voltam depressziós most ár orvosilag is jól vagyok de most mégis hatalmába kerített ez a rossz érzés :(


2010. jan. 25. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi történt??
2010. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pasi?
2010. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öltözz,és üljünk be valahová megdumálni.
2010. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te szegeny:(
2010. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már hónapok óta szeretek valakit de nem merek kezdeményezni nála mert mert nem.. de egyszerűen nem bírom.. látni minden nap.. és amikor nincs suliba azért rossz h nem látom.. de ha elmondanám neki sem hiszem h lenne akármi is.. annyira rossz :'(
2010. jan. 25. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. El is jutottam odáig, hogy összevágtam késsel mindkét alkarom. Én sem akartam öngyilkos lenni, egyszerűen a benti fájdalmat enyhítette a kinti. Ez 2 éve történt, még tavaly is meglátszottak a vágások a karomon, és ezért nem csinálom többé. Mert csúnya nyoma marad, és ez meggátol. Azóta hol jobban, hol rosszabbul vagyok, orvoshoz nem mentem még, próbálom én kezelni saját magam. Gondolkozz el, mi fáj ennyire, hogyan enyhíthetsz rajta, találj olyan elfoglaltságot (nekem pl sokat segít, ha kiírom magamból, nem gondolkozok, csak leírom, ami jön), amiben örömödet leled. És ne tégy kárt magadban.
2010. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!