Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúró tüdő fájdalom. Volt már...

Szúró tüdő fájdalom. Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

1 évig rendszeresen sportoltam, heti 6 alkalommal, de ezt 2 éve abbahagytam. Azóta csak ülő munkát végzek, és nem nagyon mozgok. Viszont 1 hete elkezdtem újra edzeni, és meg is jött a várt izomláz. Emiatt nem aggódtam, mert hát régen sportoltam már. Viszont futás közben a tüdőm nem valami jó. Egy idő után nehezebb a levegővétel, és futás után, ha mély levegőt veszek, akkor a légcsövemnél szúrást érzek, de ez elmúlt az első 1-2 alkalom után. Most viszont 2 napja abba hagytam a futást, és még mindig fenn áll ez a szúrás.


2 éve nem volt ilyen, viszont a 2 év alatt egyszer egyszer futottam 3-4 percet, és akkor sem volt a legjobb a tüdőm, nehezebben kaptam levegőt, és furcsa szájízem is volt. Nem dohányzom, bár a család elég nagy dohányos, és az egyik ablakom, ami előtt az asztalom is van, elég rosszul szigetelt, és sokszor, ha dohányzik valaki az ablakon, akkor erre jön a füst, és gondolom valami csak be száll a réseken. Ez pár éve van így. Nem tudom, lehet, hogy mindvégig, a tudtom nélkül passzív dohányos voltam? Hát remélem nem. De már nagyon bánom ezt a két évet.


Hétfőn tudok csak orvoshoz menni, de azért tettem fel ezt a kérdést, hogy hátha van itt olyan, akinek volt/van hasonló problémája.


18 éves vagyok, 190 cm, 90 kiló. Az állóképességem eléggé leromlott a 2 év alatt. Lehet, hogy most nagyon megerőltettem magam. Nincs semmilyen betegésgem, csak szénanáthám, ami most nyáron jött elő, és elég intenzív.


Aki azt mondja, hogy ne itt kérdezgessek, hanem menyjek orvoshoz, annak üzenem, hogy csak azért raktam fel a kérdést, hogy ha van itt valaki hasonló problémával, akkor kérem írja meg.



2013. júl. 19. 23:55
 1/1 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott. Voltam orvosnál is. Allerigás vagyok. Valószínüleg csak szénanátha.
2013. júl. 29. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!