Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális, ha nagyobb...

Az normális, ha nagyobb mértékű alkoholfogyasztás esetén kb. egy hétig hasmenésem van?

Figyelt kérdés
Napi 1-2 alkalommal csak, emellett étvágyam is rendesen van.

2013. júl. 31. 06:12
 1/2 gömbicica ***** válasza:

gondolj az emésztőrendszered helyébe!!!

Teli rakod méreggel. A májad teljesitőképessége sem végtelen. Nagyon sok munkát adtál neki.

MInden morzsa felesleges nem testednek való dologtól meg akar szabaditani. Valahogy ki kell jusson belőled.

És a nagyobb mértékü alkoholfogyasztás a NEM NORMÁLIS!!!

GYerekeim ittak rendesen régebben.

Mindig morogtam. Ők meg azt mondták barátaikkal együtt, hogy én ezt nem értem. Ők csak lazulnak.

Jah!!! Most, hogy 30 körüliek, már rájöttek, hogy igazam volt. Időnként kiszámolják azt az összeget amit bulira költöttek!!! Már bánják mint a kutya!!!

A hasmenés meg sose normális dolog, csak hogy a kérdésnél maradjunk.

Szóval szeresd saját magadat annyira, hogy nem mérgezed magad. A rengeteg pénzről nem is beszélve. Van élet az alkoholon tul is!!! Sőt!! Ott van csak igazán!

Üdv.

2013. júl. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Úgyvan, válaszoló#1, mond csak a fiataloknak, hogy ne bulizzanak, mert az rossz, ezzel meg is oldottad a helyzetet -.-" A tényállás az, hogy bulizni fog, mert igénye, és inni is fog, mint kb minden ember buliban (mert valld be te sem csak egy pohár sört ittál amikor még bulikba jártál, vagy a falusi mulatóba, vagy mit tudom én, min nevelkedtél, a lényeg ugyanaz). A kérdés az volt, hogy normális-e, hogy egy durvább beba-szombat után fosik mint a tehén.


A válasz, hogy ez nem átlagos jelenség, bár igen, előfordulhat. Ugyanolyan, mint az antibiotikum-kúra. Kiirtja a beledből a baktériumokat, amik segítik az emésztést. Szerintem szedjél probiotikumot egy-két hétig, és addig mellőzd a piát (max egy-két sör, de inkább egy). És amikor már normális az emésztésed, esetleg tarthattok egy-egy görbe estét. Ha minden bebaszás után így jársz, akkor az azt jelenti, hogy érzékenyebb a szervezeted, akkor minden hányós-másnapos bulizás után szedj probiotikumot, és az egy-két nap alatt visszaállítja a bélflórádat az egy hét fosás helyett. Viszont az is igaz, hogy ne idd annyira szét magad, mert nagyon nem tesz jót.

Üdv!

GipszJakab/18

2013. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!