Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha reggel és este is bevesze...

Ha reggel és este is bevesze egy fél szem 0,5ös xanaxot mennyi idö mulva szokokrá?

Figyelt kérdés
pánik megelözésére szedem

2013. júl. 31. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez elképesztő mértékben emberfüggő.

Én 3 hónapig szedtem, aztán mivel a szellemi teljesítményt is letompítja, abbahagytam... mégpedig úgy, hogy egyik nap még szedtem, másik nap már nem. 2 napig voltak nagyon enyhe elvonási tüneteim, aztán azok is elmúltak. Szóval nálam mondhatjuk, hogy egyáltalán nem okozott rászokást.

2013. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ez nagyon emberfüggő :) van aki egyik napról a másikra le tudja tenni van aki évekig szenved vele :)

van aki rögtön rászokik van aki nem tud rászokni

én pl olyan érdékes természet vagyok hogy gyorsan rászokok a jóra viszont akármikor le tudom tenni

egy időbe dohányoztam és kellett kellett és kellett aztán kiderült egy betegségem amit a dohányzással csak fokoztam fogtam leraktam és kész


voltam energiaital függő nekem ez nem kell tovább leraktam kész nálam ez olyan hogy elhatározás kérdése ideáig egyetlen függőség van amit nem tudtam lerakni (számítógépfüggőség) és amilyen gyorsan leraktam ezeket olyan gyorsan is szoktam rá

lehet te már régen az vagy de az is lehet hogy majd csak 1 év múlva szoksz rá ezt mi nem tudhatjuk :)

2014. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!