Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nagybátyámnál rosszindulatú...

Pigniczki Regina kérdése:

A nagybátyámnál rosszindulatú agydaganatot diagnosztizáltak. Ezt azonban későn vették észre és a szervezete tele van áttétekkel. Nagyon el vagyunk keseredve, valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Kapott sugárkezelést de már azt sem kaphat a gyenge szervezete miatt.Olyanok válaszát várom akik komolyan veszik a kérdést és érdembeli választ tudnak nekem adni. Előre is köszönöm.

#betegség #rosszindulatú agydaganat
2013. aug. 1. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia Regina! sajnos áttéteknél már nem sok mindent tud tenni az orostudomány.A legfontosabb talán az lenne, hogy a nagybátyád mindezek ellenére akarjon meggyógyulni, ne adja fel.Esetleg vitaminokkal, gyógynövényekkel valamit javítani lehet a közérzetén, az állapotán, meg lehet erősíteni a szervezetét, de a beindult folyamatok visszafordításához, a gyógyuláshoz csoda kellene.Időnként azért csodák is tőrténnek, ezért ne adja fel.Ebben erősítsétek, támogassátok.Jobbulást a nagybátyádnak, Nektek meg kitartást!
2013. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos amilyen előre haladott az állapota nem sok mit lehet tenni :( Ha a sugár nem hat akkor más sem sajnos. Kemoterápiát elvileg nem kaphat,mert a vér-agy gáton nem jut át a gyógyszer. Az agydaganat nagyon nagyon ritka esetben ad áttétet a test többi szervébe. Nem tudom, gamma kés lehetőségét sose vetették fel???mondjuk az a probléma, hogy lehet áttéteknél már ezt sem vetik be :(

Vitaminokkal tartsátok karban a szervezetét, magasabb dózisú C vitamin (2000-3000 mg) is mehet.én a gyógynövényekben nem hiszek, de a munkám során sokféle rákos emberrel találkoztam, és kijelenthetem rengeteg múlik az élni akaráson és az elszántságon. Most amit tenni tudtok, hogy támogatjátok mindenben és kéritek, hogy ő is küzdjön, így talán több hetet, akár hónapot is tud veletek tölteni még. Amire figyelnetek kell - gondolom elmondták- de ha mégsem, hogy ha elviselhetetlenül fáj a feje akkor vigyétek sürgősségi osztályra, hogy csillapítani tudjanak a fájdalmán és mérni kell a vérnyomást, nehogy nőjjön az intracranialis nyomás a fejében és beékelődjön idő előtt.

Ha megkérdezhetem milyen típusú daganat??? astrocytoma?? glioblastoma? és hol vannak áttétek?

Nagyon sok erős és kitartást kívánok Neki és Nektek!!!

2013. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet azzal,hogy a gyógynövények nem hatnak!!!igen is hatnak!!!És sz én kislányomnak is agydaganata volt,és megoperálták sikeresen,kemóra kellet volna vinni de mi nem engedtük,mivel még csak 1 éves volt,és megmondták,hogy milyen mellék hatásai lehetnek a kemónak agykárosodás stb...Elvittük egy Dr ládi Szabolcs nevezetű orvoshoz,budapestre ,aFannika azóta jól van büszkén mondhatom okosabb a vele egykorúaknál,és ügyesebb is!Rendszeresen viszem mri -re minden oké neurologushoz is!Az is rendben van nála!És nem kapott kemót se sugarat se gyógyszereket se csak .a teljesen új ételek,gyógynövények,és a hermes víz amit használunk!Én azt mondom vidd el a nagy bátyádat hozzá,mert beszéltem már áttétes betegével aki meg gyógyult!És a kórházak meg olyan szemetek voltak velünk mindig ,hogy botrány!A gyógyzsereiket egyék meg ők!a doki száma 06 70 7350000 9-től kell hívni!Sok sikert
2014. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!