Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon felek szerintetek...

Nagyon felek szerintetek komoly a baj?

Figyelt kérdés
voltam egy vizsgalaton ami megalapitotta hogy nagyon bevan gyulladva a hasnyalmirigyem,a gyomrom,a majam,a 12 belem,a vesem is elkuldtek egy ultrahangra hogy megnezzek nincs e komoly dolog hetfon fogok menni es nagyon felek mert mamamat egy honapja operaltak hasnyalmirigy rakra ami idegalapon fejlodott ki neki es nekem is a stressz miatt gyulladt be.
2013. aug. 3. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hu, akkor ez nagyon jól viseled, ha otthon vagy.

Azért egy komoly hasnyálmirigy gyulladással az intenzív osztályon "nyaralnál".

Milyen vizsgálaton voltál, ahol ennyire megijesztettek?

2013. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Minden betegség meggyógyítható, ha a lelki-tudati oldalát tudod kezelni. Ha nem vagy kapcsolatban Magaddal annyira, hogy (terapeuta segítségével) rá merj nézni ezekre a lelki-tudati okokra és foglalkozni vele, és hagyod, hogy elragadjon a fizikai leromlás, akkor lehet komoly a baj, igen. De végülis a mamádat megoperálták, és meg fog gyógyulni, nem? Szóval így is ki lehet jönni a dologból jól.

Mitől félsz pontosan? Minek a bekövetkeztétől?

2013. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azert vagyok meg itthon mert csak hetfon megyek az ultrahangra ami megmutatja a pontos diagnozist.nem mamam nagyon szenved es csak egy evet adtak neki.nemtudom hogy hivjak a vizsgalatot egy doboz amin volt egy kezforma arra ratettem a kezem es abbol olyan sugarak jottem ami a szerveket vizsgalta es a kompjuteren mutatta
2013. aug. 3. 22:00
 4/13 anonim válasza:
Hány éves vagy? Fiatalabbaknál 30-40 között még nem valószínű, hogy a stressz miatt kialakuljon valamiféle daganat. Lehet, hogy csak az idegeskedés váltotta ki, hogy egyszerre minden begyulladt. Barátnőmnek is ilyen volt. Bár ha a hasnyálmiriggyel van valami, akkor adj hálát a jóistennek h időben észrevették, mert a hasnyálmirigy rák az egyik legalattomosabb, legnehezebben észrevehető fajta. Az én nagymamám ebbe halt bele, de csak a boncolás után derült ki hetekkel később.
2013. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom az en nagyimnak is az van attetekkel egyutt hiaba operaltak meg.20 eves vagyok nagy stressz ert a mamammal torteno dolgok miatt amugy meg eleve borzalmasan izgulos es stresszelos tipus vagyok amugy nagyon faj mind 2 oldalam hatra a hatamba fele iranyulva
2013. aug. 3. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:

3: Az nem orvosi, hanem természetgyógyász vizsgálat, nem?

Ha semmi panaszod nincsen, és negatív orvosi leleteid sincsenek, akkor ne alapozz arra szerintem!

2013. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kezdjél el járni kineziológushoz, az nagyon jó a stresszkezelésre! Ha pesti vagy vagy székesfehérvári, egri, tudok is ajánlani embereket, de a neten is találsz!
2013. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
most irtam hogy vannak panaszaim eros fajdalmaim vannak mind 2 oldalamban es a hatamba iranyul a fajdalom a gyomor szajam is faj nehezen veszek levegot is ulni nembirok
2013. aug. 3. 22:07
 9/13 anonim ***** válasza:
És hogyhogy csak most mész akkor az első vizsgálatra? Mióta vannak a panaszok?
2013. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mert eddig ugyvolt hogy egy napot fajt masnap nem erre most egy hete elkezdett egyfojtaban fajni es tegnap ota nagyon.hetfon megyek ultrahangra.az a baj hogy nalunk nagyon rossz az orvosi ellatas nem magyarorszagi vagyok
2013. aug. 3. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!