Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon felek szerintetek...

Nagyon felek szerintetek komoly a baj?

Figyelt kérdés
voltam egy vizsgalaton ami megalapitotta hogy nagyon bevan gyulladva a hasnyalmirigyem,a gyomrom,a majam,a 12 belem,a vesem is elkuldtek egy ultrahangra hogy megnezzek nincs e komoly dolog hetfon fogok menni es nagyon felek mert mamamat egy honapja operaltak hasnyalmirigy rakra ami idegalapon fejlodott ki neki es nekem is a stressz miatt gyulladt be.
2013. aug. 3. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már megkérdezni se merem, hogy ennyi betegséggel miért nem orvoshoz mentél? De az ügyelere most is elmehetsz. Erről a kézrátételes gyógymódról még nem is hallottam. Biztosan nem orvos volt aki ilyent csinált veled.
2013. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor viszont tényleg elég hamar van az az ultrahang!

Magyarországon heteket kell várni rá. Mit mondott az orvos, aki beutalt oda? MEgnyomkodta a hasadat, megvizsgált?

2013. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
semmit nemcsinalt csak annyit mondott elkell menni.azert mentem nala mert azt mondtak nekem hogy rendes orvos es kivizsgal
2013. aug. 3. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!