Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tinea cruris betegség ellen...

Tinea cruris betegség ellen van valami vény nélkül kapható gyógyszer?

Figyelt kérdés
Tinédzserkorom óta ágyéktájon Tinea cruris szerű tüneteim vannak. Ahogy fogytam ez az állapot csillapodott, de sose múlt el véglegesen, most néztem utána és nagy valószínűséggel ilyenem lehet. Tudok rá valami kenőcsöt venni a gyógyszertárban?

2013. aug. 7. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit utána olvastam,még kép is volt róla,pont ugy ahogy ez nálad lehet.Ez egy gombásodás .Meg kell keresni azt a gombát ami ezt okozza .Mert minden gombaölő nem jó rá .

Menjél vele bőrgyógyászhoz,és nem csak úgy kenőcsöt venni .

Ilyenkor ,szellős ruházat,hintőpor.A gombák a nyirkos bőrön gyorsan terjednek .

2013. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak az a furcsa benne, hogy nem olyan erősek a tünetek. Csak ott van kimondottan, ahol a herém hozzáér a belső combomhoz. Ezért sem foglalkoztam vele soha, mert szimpla kidörzsölésnek látszik. Sajnos sokat ülök.

Most én is a gyakori fürdés, hintőpor taktikáját próbálgatom. Ja meg terpeszbe ülök, amennyire csak lehet :D

2013. aug. 7. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem tinea cruris,hanem mycosis intertriginosa.

Vegyél Lamisil krémet azzal kend be naponta 2-2x, és tegyél a combhajlatodba gézlapot(az alsóddal oda tudod fogni),h a bőr nem feküdjön össze. Tisztálkodás után pedig alaposan töröld szárazra.

Ha elmúlt a "bajod" rendszeresen használj(főleg ilyen melegben) Mycosid port.

2013. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!