Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan fogyjak? Mit csináljak?...

Hogyan fogyjak? Mit csináljak? Kit kérdezzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2011 szeptemberébe derült ki hogy alul működik a pajzsmirigyem. Azóta gyógyszert szedek rá. L-thyroxin-t, 50mikrogramm, minden reggel 1db szem. Azt hittem, hogy egy idő után le fogok fogyni, de nem.. Próbáltam mindent, futás, normális étkezés, napi 4-5x. Este 6 után nem ettem/eszek de semmi.. 1x lefogytam 6 kg-ot, de csak mert beteg voltam és 2 nap alatt 15-20x voltam wc-n és minden kijött belőlem.. így lettem 98ról 92.. De ez úgy mond semmi.. 172-173cm vagyok, ami azt jelenti, hogy az ideális testsúlyom 65kg lenne.. a kérdésem az lenne, hogy mit csináljak? Mármint hogy orvost kérdezzek? milyen gyógyszer kell? műteni lehet a pajzsmirigyet? Már ideg beteg leszek teljesen.. sovány akarok lenni. Rosszul vagyok, hogy más a szénsavas üdítőket, kólát issza egésznap a gép előtt, tömi a cukros sütiket meg a csipszet meg minden szart magába, én meg koplalnék meg edzenék de szart sem érek el vele.. itt a vége, valami gyógyszer, vagy hánytató de valahogy le akarok fogyni.. Kérlek segítsetek :(

2013. aug. 10. 16:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben, meg próbálom! És azt a programot is amit linkeltél.. köszi mindent:)
2013. aug. 13. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!