Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi elég ahhoz...

Szerintetek ennyi elég ahhoz hogy fogyjak és izmosodjak is?

Figyelt kérdés

Nem akarok sokat fogyni mert nem vagyok kövér de azért van egy pár kiló amit leszeretnék adni meg izmosodni is szeretnék, igazából a barátom beszélt rá hogy még tökéletesebb is lehetnék, ha akarnék. Ma kezdtem napi 100 felülés(30 felülés majd 10 perc pihenés...stb.) 50 láb a leg masterrel úgy hogy nem fogom a kart mert elvileg úgy hatásosabb, megyek este futni is olyan fél órát. Víz ivás, saláta evés. Mivel nem eszek húst :D De ajánlhatnátok még finom ételeket amik nem hizlalnak.Meg persze még valami hatásos gyakorlatokat:)

Szerintetek egy héten hány pihenőnapot tartsak mert olvastam hogy azért szükséges a pihenőnap!?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. júl. 1. 14:53
 1/4 poiu ***** válasza:
Ez mind jó, de szerintem a leg master nem elég. Guggolás stb. rengeteg kezdő edzésterv van a neten, válaszd ki a enekd rokonszenveset. Mivel viszed be a fehérjét?
2013. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fehérjét például főtt tojással, borsóval,babbal,lencsével
2013. júl. 1. 15:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy a leg masterrel a lábam elég formás és izmos lehet mellette futok is és ez is edzi majd guggolást is csinálok
2013. júl. 1. 15:38
 4/4 poiu ***** válasza:
A futás szálkásít, de nem izmosít, a guggolás, kitörés jó.
2013. júl. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!