Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 15 éves lány vagyok és segítsé...

15 éves lány vagyok és segítséget kérek? . -

Figyelt kérdés

Hello 15 éves lány vagyok és segítsséget kérek...-



Van egy kis öcsém 3,5 éves 8.hónapra született amikor el érte a 8.hónapos korát furcsáltuk, hogy nem úgy mozog mint egy egészséges kis baba.Orvoshoz fordultunk ahol fel küldték anyut és a kis öcsémet Besztercére!:. meg álapították, hogy Autista és Agykérgi sorvadása van .. Nem tud magától menni csak segítsséggel van úgy is, hogy elindul magától is pár lépést de abba hadja de ez így működik náluk...nem tud magától enni se inni mink itatjuk etetjűk . nem tudja, hogy mikor pisil be mikor kakál be pelenkáztatjuk . Nem tud beszélni nem mondja, hogy Anya se Apa a maga nyelven beszél olyan mintha gőgicsélne és azt is mondták,hogy nem fog tudni beszélni ha fogis 5,10év múlva .Ami a leginkább érdekli aza haj imádja a hosszú hajakat imádja az autókat, kamionokat,traktorokat és a video klippeket mind Pl:Gumi Maci. És már van úgy is ,hogy a fejét babakocsinak a szélíbe vagy a falbaveri. nem érdekli más gyerekek inkább a saját világába fordul el van órákat az automata mellett ha éppen anyu mos .

Nagyon kedves gyerek, árad belőle a szeretett . reméljük, hogy helyre fog jönni csak idő kell az ilyen gyerekeknek.

És azt is tudjuk, hogy gyógyíthatatlan mert meg mondták az orvosok de nem adjuk fel a reményt, bizzunk benne, hogy helyre fog jönni és ezé írom ezt ide, hogy ha tudtok valami szakorvosokat vagy helyeket ahol megtudják mondani, hogy van-e még remény, hogy még tudjanak segíteni rajta. reménykedünk, hogy van rá valami gyógymód vagy valami ami késlelteti az agykérgi sorvadást..Kérlek titeket hogy helyes válaszokat adjatok nagyon meg hálálnám nektek . Mert nem adjuk fel a reményt mert a remény hal meg utoljára.. egy szerető család és egy szomorú szülő...


2013. aug. 10. 17:39
 1/5 anonim válasza:
Sajnálom, de természettudósként azt tudom mondani, hogy a természet törvényei sajnos diktatúrák, csodák pedig nem léteznek. Az emberi agy működését a tudomány még csak most kezdi felfedezni, az orvosok sem istenek. Talán egyszer ez is gyógyítható lesz, de ilyen szinten belenyúlni az emberi agy működébe jelenleg nem képes a tudomány és a technológia, még bizonyára csak kutatások/kísérletek folynak ilyen irányban, bár én csak egy fizikus vagyok, nem értek az orvostudományhoz. Ma még csak kutatólaborokban léteznek, de 10-20 éven belül elég fejlettek lesznek a kvantumszámítógépek, hogy jelentős áttöréseket érjenek el ebben az évszázadban a tudományok terén -mint pl az orvostudomány-, de ez még várat magára, az emberi agyban nagyságrendileg jelenleg annyi idegkapcsolat van az idegsejtek között, mint ahogy csillag az ismert Világegyetemben, ez messze meghaladja a mai technológiai képességeinket, hogy felderítsük az agy pontos működését, az agy leginkább a jövőben megjelenő kvantumszámítógépekhez hasonlóan működik, ezért jelenthet majd áttörést a megjelenésük. Na, ez egyszerre biztos sok információ volt :)
2013. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi mink is ebbe reménykedünk, hogy 10-20 év múlva lesz rá gyógyszer ..Idézem Csodák vannak csak hinni kell bennük! :)
2013. aug. 13. 02:11
 3/5 anonim ***** válasza:
dr.ládi szabolcs 06 30 7370000 talán tud valamit segíteni!Budapest budakeszi út 77.Reggel 9-kell időpontot kérni!Sok Sikert kívánok!
2014. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szepen :)
2014. jún. 19. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy van azóta az öcséd?

2023. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!