Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A végbéltályog műtétet, csak...

A végbéltályog műtétet, csak helyi érzéstelenítéssel végzik, vagy altatásban, vagy deréktől lefelé lebénítanak ideiglenesen?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén hogy félek nagyon az altatástól, és a deréktől lefelé érzéstelenítéstől is! Tehát akkor lenne jó ha a helyi érzéstelenítést végeznének, ilyen lehetséges?

2013. aug. 11. 23:14
 1/3 anonim válasza:
Üdv. Nekem is volt egy végbéltályog műtétem kb 8 hete. Engem altattak. Volt egy szobatársam aki ugyan ezzel a problémával jött be a kórházba. Neki már a 2. ilyen problémája volt. Őt nem altatták hanem deréktől lefele ideiglenesen lebénították. Az altató orvos azt mondta hogy mivel én még kiskorú vagyok, engem altatnak(16). Ő már nagykorú volt ezzel az indokkal nem altatták. Ha bármilyen kérdésed lenne az ügyel kapcsolatban nyugodtan írj nekem egy üzenetet.
2013. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem már egyszer műtöttek olyan 10 évesen, de engem nem is altattak, meg nem is érzéstelenítettek deréktől lefelé, mondjuk az már 14 éve volt, csak azért kérdezem mert hátha azóta máshogy van!
2013. aug. 12. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet kérni mindhármat ha nem akarsz a kórházban dekkolni meg elviseled a kikúrt fájdalmat akkor a helyi érzéstelenítést ajánlom bár azt úgyse vállalja minden orvos csak aki tudja magáról hogy megtudja így is csinálni amúgy meg ha lány vagy akkor gerincérzéstelenítés mert az altatás az veszélyes .
2015. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!