Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem magamon sok tünetet, de nem tudom, milyen betegségem lehet. Például állandóan meg van duzzadva a nyirokcsomóm az állkapcsom bal felén. Eddig sportoltam, de most nagyon hamar elfáradok a kisebb testmozgásoktól is, például, ha egy dombra fel kell menni, vagy akár csak 300 métert is kell futni. Gyakran van a szájüregemben afta, tehát ilyen fertőzés, foltokban, van amikor nagyon, van amikor csak kicsit. Ez pár napon belül el szokott múlni, de aztán egy hét múlva újra kijön. Sokszor fáj a fejem meg a hasam, és a térdem meg a sípcsontom is, de tegnap az ujjperceim is fájtak. Nem szoktam hideg vízzel kezet mosni, és az időváltozásokra sem vagyok érzékeny. A hasam nem csak akkor fáj, ha menstruálok, és székrekedésem sem szokott lenni, és felfúvódás sem. Anya mostanában sokszor mondja, hogy elég sápadt vagyok, ezt eddig arra fogtam, hogy nem nagyon voltam a napon, de mikor nyaralni megyünk, akkor is sápadt vagyok. Régebben mindig sokat ettem, de most van, hogy egész nap el tudok lenni egy szelet kenyéren, vagy max. egy tál kiadósabb ételen, és nem kívánom utána a kaját. Sokszor szokott vérezni az ínyem, és tegnap az orrom is vérzett. Nem tudom mi bajom van, de legszívesebben egész nap csak az ágyban feküdnék, úgy érzem, semmihez sincs erőm. 15 éves lány vagyok. Köszönöm szépen előre is a normális válaszokat!
2013. aug. 12. 12:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudom mennyire számít, de néha eléggé fáj a jobb oldalam, kb. ott, ahol a májam van, úgy érzem, mintha a bordám nyomná a májam, vagy valami. Az mennyire számít, hogy magas a koleszterinszintem?
2013. aug. 12. 12:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, azokat sok minden okozhatja. Kezdve valamilyen vitaminhiánytól, egészen súlyos betegségekig. Mindenképpen menj el orvoshoz kivizsgálásra, teljes vérkép stb stb... Mindenképpen, bárki bármi mást mond, akkor is.
2013. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!