Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Egy hete...

Mi bajom lehet? Egy hete folyton megy a hasam, semmi nem marad mwg bennem, enni is alig eszek. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így magában édes kevés.

Mi történt? Beteg voltál? Orvos látott?

Diétáztál, valami gyógyszert szedtél?


Mert egyébként ha valakinek hasmenése van, akkor diéta, sok folyadék és probiotikum. Ha tartós hasmenésről van szó, akkor meg orvos és széklettenyésztés.

2013. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leginkább orvost.
2013. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem voltam beteg ,nem is dueteaztam.
2013. aug. 10. 12:23
 4/5 anonim válasza:

PATIKA ----> SZÉNTABLETTA ----> LATIN NEVE CARBO MEDICINÁLIS AZAZ ORVOSI SZÉN


Megvenni megenni meggyógyulni.

2013. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem a diétát, mert amikor az embernek hasmenése van, akkor diétázni kell! Párolt rizs, sóban-vízben főtt krumpli, háztartási keksz, ropi, ez az amit ehetsz és tejet kerülni, mert az fokozza a hasmenést.

És vegyél probiotikumot a patikában.

És menj el orvoshoz azért.

Ha eddig nem diétáztál, hanem mindent ettél, amit eddig, akkor valószínűleg azért nem megy át a hasmenés.

Vagy van valamilyen fertőzésed, ami viszont célzottan kéne kezelni és azért kéne a széklettenyésztés.

2013. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!