Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Többi lent!

Mi lehet a bajom? Többi lent!

Figyelt kérdés

sokszor rám jön a hasgöcs,elkell mennem wc-re,és hasmenés jellegű 'cucc' jön..elég sokszo kell mennem..éhes vagyok de miután megeszem az ételt,kb.20 perc mulva kijön..inni sokat iszok teát..mi lehet a bajom?/mikor múlik el?

már hála Istennek annyira nem rossz mint tegnap,egyébként tegnap kezdődött,elég levert vagyok de 02.oo-ig fennmaradtam de nagyon rosszul aludtam sokszor felkeltem..

mi lehet?mikor mulik el?

14/f



2013. aug. 13. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Benyeltél egy vírust.Teázz,diétázz és 3-4 nap alatt rendbe jössz.
2013. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Összeszedtél például valami gyomor-bél fertőzést, ez egy gyulladás. Szigorú diétásat egyél, sok folyadékot igyál, és enni egyszerre csak keveset.
2013. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vírus. Nincs rá semmi gógyszer, talán a no-spa kicsit enyhíti a görcsöket. Illetve mindenképp kezd el a széntablettát napi 3-szor szedni, és normaflor-t, ezek segítenek, de mást orvosok sem tudtak nekem ajánlani. :/ Nekem már két hete, van majdnem megőrülök. KItartás.13/L
2013. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.mindenkinek ment zöld kéz! :)
2013. aug. 13. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Kapszaicin (ez az erőspaprika hatóanyaga) a megoldás, ha bírod. Jobban kipucol, mint bármelyik gyógyszer, minden káros mellékhatás nélkül. Én már több mint 20 éve ezt a módszert alkalmazom. pl influenzát is 1, max 2 nap alatt elmulasztja. A lényeg, hogy jó sok erőspaprikát egyél.
2013. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.ment zöld kéz! :)
2013. aug. 13. 15:57
 7/8 A kérdező kommentje:
hoemelkedesem is lett keso delutanra...
2013. aug. 13. 18:08
 8/8 A kérdező kommentje:
meggyógyultam pénte körül.:) köszi mindenki.
2013. aug. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!