Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SEGÍTSÉG! Lehet ez gyomorrák?!

SEGÍTSÉG! Lehet ez gyomorrák?!

Figyelt kérdés

Nagyon félek, kérlek, segítsetek!!

Pár hete csak nincs étvágyam a stressz miatt, vagy ha van, akkor is csak könnyebb ételeket eszem, viszont ha valami nehezebbet, az se esik különösen rosszul, csak előtte nem kívánom, meg nem tudok belőle sokat megenni. Viszont van, mikor nagyon gyűrnöm kell az ételt, annyira nem akaródzik menni. Az étvágytalanság miatt ez alatt az idő alatt kb 3-4 kilót fogytam, igaz az is közrejátszik, hogy elkezdtem újra sportolni is, egy héten 2x vagy 3x járok úszni.

Eléggé hipochonder vagyok plusz pánikos/szorongós, minden reggel gyomorideggel kelek, nagyon rossz! A hipochonderségem miatt már megjártam a vérvételt/labort, EKG-t, mellkas röntgent, szívultrahangot ahol a gyomromat/gyomorszájamat is megultrahangozták, de még koponya MR-en is voltam! Természetesen minden leletem negatív, de az elmúlt 2 napban nagyon furán fáj a gyomrom + a beleim.... Hol ég, hol csak simán fáj, hol meg folyamatosan kutymorog az egész emésztőrendszerem. Mellette sokat böfögök is. A székletemmel nincs semmi gond, csak akkor is aggódom, mert a gyomorrák tüneteinél láttam ezt a tompa hastájéki fájdalmat meg étvágytalanságot, súlycsökkenést stb. és most nagyon ráparáztam!!! Már senki se vesz komolyan, ha megszólalok, hogy valamim fáj... LÉGYSZI SEGÍTSETEK!


21/L



2013. aug. 14. 18:19
 1/3 anonim válasza:
nemhiszem hogy gyomorrak,nekem pont ezek a tuneteim vannak es voltak 2 dokinal is azt mondjak emeszto szervi gyulladasom van azaz gyomor belek ,lep,hasnyalmirigy ja es meg a vesem is.szedek gyogyszereket.ha meg nem megy tul elmegyek gyomor tukrozesre te voltal?
2013. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sok idegesség miatt én inkább refluxra tippelek, nekem amikor előjött, akkor szintén nem volt étvágyam, ugyanezek a tüneteim voltak, és nagyon sokat lefogytam 1 hónap alatt, mivel allig ettem, háziorvos írt fel gyógyszert rá, és 1-2 hónapon belül visszajött az étvágyam és visszahíztem a kilóimat.
2013. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem voltam gyomortükrözésen, mert múlthéten a doki nem látta indokoltnak, ezek a tünetek pedig csak pár napja jelentkeztek, hol van, hol elmúlik. és ami a legfurább, az étvágyam is ilyen :S hol egyáltalán nincs, semmit nem kívánok, hol pedig hirtelen úgy érzem, most bármit megennék... najó az túlzás, hogy bármit, de zsírosabbakat is, amit alapból most nagyon nem kívánok.

holnap megyek vissza a belgyógyászhoz a leleteim miatt, majd mindenképp megemlítem neki ezt a dolgot és aztán lehet, hogy végül tükrözésen kötök ki... nagyon nem akarom mondjuk :S

2013. aug. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!