Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem gyomorrák?

Nagymárton kérdése:

Ugye nem gyomorrák?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja enyhe hanyingerem van de annyira nincs hogy kijojjon. Viszont kb. heti 1-szer elkap a hasi gorcs es csikar a gyomrom,megy a hasam. Emellet szoktam beszedulni. Olyan erzesem van mintha a jobb bordam alatt lenne valami. Ma is elkapotar reggel 2- szer a gorcs. Kerlek segitsetek. Mi lehet ugye nem gyomorrak?
2013. júl. 14. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az tuti nem. De a májadat nem ártana megnézetni. Vagy lehet, hogy epegörcs.
2013. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Gyomorrák nem hinném.Egy hasi ultrahang és egy gasztroszkópia azért nem ártana,ha a gyomrodra panaszkodsz.Eszel rendesen?Steszz mennyire van?Ha nincs szervi eltérés,akkor mindenképpen egy tudatosabb táplálkozás és stresszoldás javasolt.Lehet idegi alapon is.
2013. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Esetleg reflux tünetek.
2013. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj el gasztroenterológushoz, főleg, hogy már egy hónapja tart ez az állapot! találgatni felesleges és csak magadat idegesíted azzal, hogy rögtön a legrosszabbra gondolsz
2013. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát szoktam elég sokat stresszelni, de nem tudom az-e. Régen nagyon sokat ettem.Mostanság nem tudok annyit enni
2013. júl. 14. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj el az orvoshoz

Esetleg lehetne fekély is

2013. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Sok minden lehet, akár férges is lehetsz (nem kell megijedni, ezek mikrószkópikus méretű élősködők), nekem gyerekkoromban volt ugyanezekkel a tünetekkel. Menj el a háziorvoshoz, ő eldönti, hogy továbbküld szkorvoshoz, vagy széklet mintát kér tőled és azt az ÁNTSZ bevizsgálja. Ha az vagy, gyógyszerrel kikezelhető teljesen.
2013. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!