Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mononukleozisom volt. Mikor...

Anonimuus8 kérdése:

Mononukleozisom volt. Mikor sportolhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok mononukleozisom van vagy volt nem tudom még kicsit fáj a torkom de nemtudom mert mindenki azt írja ,hogy hű de rosszúl volt majdnem korház stb hát én kb 3 napig volt nagyon rosszúl de inkább 2 .. még mindig gyógyszert szedek 2 napig dehát olyan jól érzem magam..rendessen eszek, nem fáj semmim stb , szeretnék már menni kondiba mikor lehetséges? még1 hét ?? egyébként 2-3 hete lettem beteg
2013. aug. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész a dokihoz/felhívod és megkérdezed. Senki se tudja milyen súlyos volt a betegséged...
2013. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál aztmondta már egész szép a torkom de azért mennyek vissza szerdán megnéz még..azért kérdeztem igazábol ezt mert sokszor irják,hogy ilyenkor veszélyes sportolni mert ,hogy a lép vagy mi megnagyobbodik dehát én nem boxolok meg nemis futok semmi ilyen, kicsit súlyt emelgetek attol csak nem lesz semmi bajom, azért fontos mert aki életébe kondizott már tudja,hogy mennyit számit "két -három" hét kihagyás
2013. aug. 15. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem sportolnék, ha visszamész dokihoz, kérdezd meg tőle.
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!