Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ActRapid insulin kezelest...

ActRapid insulin kezelest irtak fel kb.2hete, de sokszor hipoglicemia (alacsony vercukorszint) all elo es nem tudom mit csinaljak? SEGITESETK!

Figyelt kérdés

Csupan 2 hete kapom ezt az ActRapid insulint (R.18-D.16-E

14 egyseget)es meg reggel es este kapok emellett Levemir insulint is (R.16-E.20 egyseget),viszont sokszor tulsagosan leesik delelott a cukrom ebed elott amikor be is kene adjam a 16egysegnyi ActRapidot is. Volt,hogy 60-ra esett le a cukrom es nagyon rosszul ereztem magam s feltem beadni az ActRapidot is. Ilyenkor mit csinaljak???? Az a baj,hogy a diabetologusomat nem errekli,barmilyen kerdessel fordulok hozza csak leraz.



#cukorbetegség #inzulin #ActRapid #Hopiglicemia #alacsony vercukorszint
2013. aug. 16. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha leráz, akkor próbáld kitapasztalni mennyi inzulinhoz, mikor mennyi kaja kell a szervezetednek. Csökkentsd, hiszen úgy látszik túl sok ez az inzulin. Kórházban nem állították be? Vagy keveset eszel hozzá?
2013. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. Azt állítod, 60-ra esett le a cukrod? Ez olyan magas érték, hogy általában kómát eredményez.
2013. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Van másik mértékegység is ;) nem csak a mmol/l
2013. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mmol/l szerint merem. Igy a 60 kicsi.
2013. aug. 16. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!