Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami gennyes torokbetegsé...

Ez valami gennyes torokbetegség lehet, vagy normális?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve minden nap torokfájásra ébredek, eddig azt hittem hogy a rossz fogaim miatt(tályog van több fogamon is, pénz nincs megcsinálni, kihúzatni pedig nem akarom).

Most elkezdtem nézegetni a tükörben a torkomat, és észrevettem hogyha nagyon kinyújtom a nyelvem, akkor pont amennyire belátok van egy ilyen fehéres kis lyuk szerűség. Nem biztos hogy lyuk, úgy néz ki mint egy fehéres bőrdarabka. Nehéz így elmondani pontosan mit látok, de az lenne a kérdésem hogy ez normális lehet-e, torok része-e az a kis cucc, vagy valami elváltozás?

Ha igen mi lehet ez? Lehet-e összefüggésben a rossz fogaimmal?


Eddig nem volt büdös a leheletem, de az utóbbi egy hónapban mintha vért éreznék a számba + a nyálam is büdös lett, ezt a rossz fogaimnak tulajdonítottam. (amit ki kellene húzni, csak nincs pénz műfogra.)


2013. aug. 18. 06:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesbítenék, inkább a nyelvemhez tartozik, és olyan alakja van mint a vésőnek.
2013. aug. 18. 06:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lefotóznád, lehet hogy könnyen be tudnánk azonosítani.
2013. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom lefotózni, mivel nincs vakus gépem. Kinyújtom teljesen a nyelvem amennyire csak bírom ott egy fehéres bőrdarabka féleség.
2013. aug. 18. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Így nehéz megmondani,h mit látsz. Lehet,h a nyelvcsapot,de lehet akár egy jóindulatú nyálkahártya szaporulat,polyp is.

Ezt orvosnak kéne látnia. A rossz lehelet és a torokfájás oka viszont lehet,reflux betegség is.

2013. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!