Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyulladás (prostatoc...

Prosztata gyulladás (prostatocystitis) miatt antibiotikumot szedek. Normális tünete a betegségnek a gennyes sperma?

Figyelt kérdés
Igazából napról napra egyértelműen jobban vagyok amióta szedem a gyógyszert, minden problémám csökkent viszont 1-2 napja sárgás színű, gyanítom gennyes a spermám és habár jobban vagyok azért aggasztó egy új tünet megjelenése. Nem igazán találtam elég részletes leírást, ez természetes tünete e a betegségnek? Maszturbálás az van hatással rá (jobb e ha ürítem a szervezetemből, vagy jobb ha békén hagyom)?

2012. szept. 5. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdésedre nem tudok pontos választ adni, de talán a prosztatából kiürülő genny színezi sárgásra a spermádat. Legokosabb, ha a kezelőorvosodtól tájékozódsz erről.
2012. szept. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, csak azt nem tudom ez normális e ennél a betegségnél.
2012. szept. 5. 02:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a prosztatából kiürülő genny színezi el, akkor talán normális, mivel a prosztatád van begyulladva, de inkább keresd fel az orvosod. Szerintem erre a háziorvos is tud valamit mondani.
2012. szept. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!