Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez most akkor kezdődő aranyér?

Ez most akkor kezdődő aranyér?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen a téma.Pár hete elkezdett viszketni a fenekem.Először azt hittem hogy valami megcsípett,mert olyan mint egy szúnyogcsípés.De azóta sem múlott el,van hogy nagyobb van hogy alig látszik. Több hónapja érzek szúró erős fájdalmat hastájékon de eddig nem is figyeltem rá.Mostanában kezdtem aranyérre gyanakodni,meg olvastam hasonló tüneteket . A végbélnyíláson is van egy pici kitüremkedés,de nem fáj, csak nagyon zavar,hogy ott van.Még csak 15 éves vagyok,megijeszt hogy ilyesmi történik,másnak nem beszélek erről,mert azért ennél kínosabb téma nincs. Aranyérről van szó? Vagy lehet más is?

2013. aug. 21. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos, kivizsgálás. Az emberek harmadának van aranyere, de más is lehet ezért meg kell nézetni a hasi fájdalommal együtt. Utóbbi más gondra utalhat.
2013. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem tudok orvoshoz elmenni,hisz a szüleimmel se lehet ilyesmiről beszélni. Tényleg nem,nagyon kínos.
2013. aug. 21. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj más nagykorú rokonnal.
2013. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De milyen betegségekre lehet gyanakodni ezek alapján?
2013. aug. 21. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
A hasfájás az biztos, hogy nem az aranyértől van. Menj el a háziorvosodhoz ő majd megmondja, hogy aranyered van-e vagy nem. A hasfájással meg gondolom beutal a kórházba.
2013. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!