Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdődő aranyér lenne?

Kezdődő aranyér lenne?

Figyelt kérdés

Sokszor amikor elmegyek nagyvécére, picit véres szokott lenni a papír (1-2 csepp). Időnként szoktam erőlködni, hogy menjen a dolog, és sokszor fáj is utána. Januárban megyek orvoshoz, most szabin van. Aranyér lesz belőle? Vagy már az?

Tapasztalatok? 16 hetes kismami


2010. dec. 20. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű belső aranyér. Nem érzel valami kidudorodót a fenék lyukadnál:) mer van hogy kifordul. Sperti kúp és kenőcs nekem bevált, terhesség alatt is lehet használni.

Igyál reggelente míra vizet, vagy valami keserű vizet éhgyomorra 1 dl, vagy laevolac szirup, vagy fél glucerines kúp. Ezeket felváltva 1 hétig ittam használtam, mert nem ment nekem sem a nagydolog, ha meg nyomta diómyi aranyerem lett!

2010. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony lehet, hogy az. Én nem szültem, de az erölködéstől is kialakulhat. Nekem is attól lett. Én Mastu kúpot és kenőcsöt használok. Nagyon szeretem, mert recept nélkül kapható és van benne érzéstelenítő, úgyhogy a fájdalomra is jó. Éjszakára meg beteszek egy kúpot és bekenem körömvirág krémmel. Amikor megtudtam, hogy aranyerem van én nem is mertem wc-re menni. Igyekeztem olyanokat enni, amitől nem kell erölködnöm. Zöldségek, gyümölcsök egy kis savanyúkápi vagy a leve. Én nagyon fontos, hogy sok folyadékot igyál. Amikor én annó nem szinte alig ittam, állandóan szorulásom volt és ha tudtam is wc-re menni, kőkemyény volt és fájt.
2010. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!