Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rendszeresen és fájdalmasan...

Rendszeresen és fájdalmasan csuklom. "házi megoldás"?

Figyelt kérdés

Kb. 11 éves korom óta evés, ivás után MINDIG csuklottam. Kb. 3 éve ez abba maradt de most megint előjött. Már orvosnál is voltam (!!) aki citromlevet javasolt, ami használt is mostanáig. Most megint fájdalmasan csuklom (mellkas, torok).Az orvos nem tud mit csinálni...(saját szavai!) Eléggé ciki mikor pl. a barátom családjánál vacsi közben rám jön, és nem tudom elfojtani sem vízzel,sem semmivel. Hangos, fáj is utána a torkom, a mellkasom. Általában több órán át tart(!), már azt életemben is zavar, mert néha "csak úgy " is rám jön.... Bármilyen házi "recept" érdekelne!

Köszi. 20/L


2013. aug. 24. 00:53
 1/4 A kérdező kommentje:
a szokásos víz, lélegzet visszafojtás, cukor, citrom, evés, stb...túl bagyok és nem használ. Most is 3 órája csuklom ami nem olyan sok (nálam) de aludni sem tudok tőle, ciki is...
2013. aug. 24. 00:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lesz, ha megint orvoshoz mész. Lehet, hogy a gyomroddal van gond.
2013. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz!
2013. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyal forditva! Nalunk ez mindig bevalik!

1. Allj fel!

2. Tolts egy pohar vizet.

3. Hajolj elore 90 fokban.

4. Fogd a pohar vizet, es idd meg ugy, kicsi kortyonkent, hogy a szajpadlasodra ontsd, Mert ugye normal esetben a nyelvedre "toltod"

Remelem, erheto voltam! :-)

2013. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!