Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történt a "megműtött"...

Mi történt a "megműtött" végbélsipollyal, mert 13 év után keletkezett belőle egy "valami"? Bővebben odalent.

Figyelt kérdés
13 éve megműtötték a végbélsipolyomat. Kb. 3 éve "belülről", ahol volt a sipoly, keletkezett egy üreges rész, ami egyre csak bővül. Tejed a combom felé és az üreg tele lesz széklettel. Ürítésnél kívülről, kézzel kell kipréselnem belőle. Semmilyen fájdalmam nincs, nincs begyulladva. Ha valakinek volt már ilyen, kérem, hogy írja meg és azt is, hogy mi lett vele. Szerintem ennem műtét lesz a vége, de mikor szánjam rá magam? Minden jóindulatú választ megköszönöm. 73 éven nő vagyok
2013. aug. 25. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kiújult, mivel a sipoly gyakran kiújul.

Lehet hogy csak idő kérdése és fájni fog.

Én mindenesetre visszamennék megnézetni, és szerintem is műtét lesz belőle.

2013. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

bocsi, de elütöttem

természetesen NEM "ennem", hanem ENNEK a helyes.

2013. aug. 25. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza és az is biztos,h meg kell műteni. Másképp nem ott marad a sipoly ürege,ami fertőzőforrás. Viszont a korod gond lehet,ha az általános egészségeddel baj van. Van egyéb betegséged?
2013. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is elütöttem :)

A "másképp nem ott marad" helyesen másképp ott marad.

2013. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az általános egészségemmel nincs baj. Rendszeresen karbantartom magam. Súlyom, vérnyomásom rendben van. Egy kis szívritmuszavar miatt ősszel megyek kardióverzióra, de még ezen is gondolkodom. Nagyon köszönöm a megértő válaszokat.
2013. aug. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!