Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sípcsontomon, ütéstől egy...

A sípcsontomon, ütéstől egy folt keletkezett, ami kissé púpos, és vörös. Ez kb.5 hónap után alig változott. Az első hónapokban meleg is volt. Gondolom be volt gyulladva. Azt hallottam, hogy pár hónap után elmúlik. De az 5 hónap nem túl sok idő?

Figyelt kérdés
Háziorvos nem nagyon foglalkozott vele. Vérrög keletkezhet?

2013. júl. 7. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csonthártya alatt volt egy vérömleny. Ilyenkor a csontszövettől elválik a csonthártya és az így keletkezett résben az elszakadó kis erek miatt bevérzés történik. Ez nagyon lassan szívódik fel valamint a sérülés helyén a csontsejtek elkezdenek szaporodni. Ezt érzed most. Lehet, hogy fog egy kicsit laposodni, de teljesen nem múlik már el. Teendő nincs vele.
2013. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem úgy 6 éve rommá rúgták foci közben a sípcsontomat ugyan ez volt.körülbelül 2 évig nem éreztem ha hozzáértem és azóta ott jobban nő a szőr a lábamon :D
2013. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!