Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta rosszul vagyok....

Napok óta rosszul vagyok. Milyen gyógyszert javasoltok?

Figyelt kérdés
4 napja elég szarul vagyok az első 2 napban úgy fájt a torkom majd meghaltam, de szedtem rá strepsilst a harmadik nap egész light-os volt nem fájt annyira a torkom a 4.-nap (vagyis ma) úgy fáj a fejem hogy belebolondulok a torkom már nem fáj viszont a végtagjaim, a hátam nagyonfájnak a szemem meg eléggé meg van "dagadva" olyan mintha be lennék álva mit javasoltok milyen gyógyszert szedjek? azt kérlek ne írjátok hogy menjek orvoshoz mert nem fogok köszönöm puszi
2013. aug. 27. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is fontos egyenlőre. A panaszok alapján vírusos fertőzésed van,amire nincs kifejezett gyógyszer. Pihenj,igyál sok folyadékot és használj Aspirin komplexet(az aszpirin gátolja a vírusok szaporodását).

Ha 3-4 napon belül nem érzel javulást,akkor menj orvoshoz,mert kialakulhat egy bakteriális társfertőzés is.

2013. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen azt elfelejtettem leírni hogy a nyirokcsomóim is rendesen meg vannak dagadva
2013. aug. 27. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fertőzés,akkor nem csoda.
2013. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!