Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Évek óta fáj a torkom 1-2hetes...

Évek óta fáj a torkom 1-2hetes szünetekkel. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

legutóbb az első 40fokos melegben fájdult meg nagyon, elmentem dokihoz, azt mondta, hogy vegyek torokfertőtlenítő sprayt, vettem is Tantum Verdét.........10 másodpercig ért is valamicskét, aztán Tantum Verde fortét is kipróbáltam, az nem tudom, hogy miben másabb, de fél perccel talán tovább tartott a hatása. Eléggé bunkó a doki, hiába mondom neki, hogy évek óta fáj, nem hatnak ezek a torokfertőtlenítős vacakok, folyton érzem, hogy valami gennyes cucc folyik végig a torkomon, -undorító- nem mond semmi hasznosat, szinte neki áll feljebb, h ő tudja mit csinál én ne szóljak bele.. éés érdekes az is, hogy ha megfázok az orrom csak az utolsó napokban folyik és a torkom nem fáj annyira, aztán jön a szünet és kezdődik elölről. Segítsen valaki, nem bírom tovább!

19L



2013. aug. 30. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hátsó garatfolyásod van, akkor az az orr-fül-gégészetre tartozik, nem kell beutaló, menj el mielőbb.
2013. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet egy krónikus arcüreggyulladás is, de akár allergia is, próbálj ki sós vizes orrsprayt míg bejelentkezel a fülészetre.
2013. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!