Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg vagyok, vagy csak...

Beteg vagyok, vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha sosem gyógyulnék meg teljesen a megfázásból. Úgy érzem, hogy egy kicsit váladékos a torkom. Az orrom nem folyik, bár néha-néha kell orrot fújnom. (Ha valami forrót iszom, például leves, vagy tea, akkor általában szokott.) Gyakran rakódik le száraz takony. Ritkábban - általában reggelente - enyhén fáj a torkom. Szintén reggelente a köpetem enyhén sárgás színű. Tudtommal nem vagyok allergiás, amikor pedig voltam orvosnál, ők semmit sem találtak és azt mondták, hogy ilyesmiért nem kell orvoshoz fordulni. A mindennapi életben különösebben nem zavar, de azért mégiscsak foglalkoztat, hogy mi lehet ez. Lehet, hogy gyenge az immunrendszerem? Vagy csak én csinálok bolhából elefántot?


Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!


2013. szept. 2. 16:50
 1/4 anonim válasza:

Ne a háziorvoshoz menj, hanem a fül-orr-gégészetre.

Ez nem vicc, vizsgáltasd ki magad!

2013. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 senga92 válasza:

Túl sokat foglalkozol magaddal. Teljesen természetes dolgokat írtál rá és semmi rendellenes sincs benne. Reggelente fájhat azért a torkod, mert alvás közben nem iszol, esetleg nem nyelsz és száraz lesz a tokod. Ennyi!

Ha nagyon aggódsz magadért, akkor szedhetsz multivitamint, esetleg hozzá D vitamint.

2013. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordul ilyen, mostanában is. Szinte teljesen ugyanaz, amit leírtál. Nekem allergia, csak enyhén. Van, mikor erősebb.


Esetleg szedj vitamint, c-vitamint, hogy erősítsd az immunrendszered.

2013. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :-)
2013. szept. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!