Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kezdtem el hízni? Vagy...

Miért kezdtem el hízni? Vagy csak beképzelem magamnak? Van valami nagyon gyors fogyaszo?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok mindig karcsu voltam meg vékony, de pár hete kicsit híztam. Nem értem ez hogy lehet mert eddig ezzel nem volt probléma. Van valami olyan gyorsan hato kaloriaégetőt mint a zöldkávé? Mondjuk olyant amit megtalálok a konyhában? O.o
2013. ápr. 4. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

melled megnőtt már? mert a mell zsír, lehet, h ogy most elindult a dolog..


a gyors fogyásról annyit, hogy a konyhában nem találod meg, csak az utcán.. és futni kell utána, hogy megtaláld...


ami könnyen jön, az könnyen megy, ezt jegyezd meg:D ha 1 h ét alatt ledobsz 10 kilót, a következő héten a szervezeted zabálás formájában visszakövetel 12-t... és ez igaz amúgy a testépítésre is, nem csak a fogyókúrára, de ez asszem Téged nem érint:D


szóval sportolj, és nem lesz baj az alakoddal:)

2013. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak ám elképzeléseid :D


Milyen kérdés volt ez? "Vagy csak beképzelem magamnak?" Hát mi ezt honnan tudjuk?


13 éves vagy, nyilván nősz. Sőt 'hízol' is, mert nő a melled, formásodsz.. nőből vagy.


Kenyeret, cukrokat, tejet eszel? Akkor igen, ELhízni is fogsz, valamikor, valószínűleg. Annyit tehetsz magadért, hogy cukros ételeket, pékárukat nem eszel, nem kakaózol-joghurtozol.. akkor nem leszel elhízott. De 13 évesen a fejlődés.. természetes, és nem hízásnak nevezzük.

2013. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!