Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek az Azi Sandoztol...

Lilith1994 kérdése:

Szerintetek az Azi Sandoztol lehet ilyen bajom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A bajom az hogy fel írta nekem az orvos gyulladásra ezt a gyógyszert, és ki jött pár mellék hatás...nos elég sok, de az egyik nagyon nem tetszik.

3 napja hasmenésem van de ma reggel el kezdett javulni. Meg vettem a patikába ezt a gyógyszert és be szedtem. (éh gyomorra) 2 óra múlva rám jött ismét a hasmenés és láttam hogy a székletem véres. Egész eddig nem volt ilyen bajom, csak miután be szedtem ezt a gyógyszert. Szerintetek okozhatja? kérlek válaszoljatok! köszönöm!



2013. szept. 4. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ne vegyél be többet és menj vissza az orvoshoz!
2013. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az azithromycin okozhat ilyet, mint a legtöbb ebbe a csoportba tartozó antibiotikum. Az orvos majd ír fel másikat, hátha az majd nem okoz ilyen mellékhatást. -Egy gyógyszerész-
2013. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap megyek vissza orvoshoz. :)
2013. szept. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!