Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen és mi volt a legnagyobb...

Milyen és mi volt a legnagyobb egészségkárosodás, amiből valaha meggyógyultál és hogy történt?

Figyelt kérdés
A reklámot energetikus, spirituális vagy vallásos gyógyításról, gyógynövényekről hagyjuk.
2013. szept. 8. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem születésem után volt egy csomó betegségem.Azt mondta az akkori orvosom az örökbefogadó szüleimnek,hogy csoda,hogy amennyi gyógyszert még az eredeti klinikán beadtak..szóval,hogy még élek.

Volt lábödémám,ami 2 nap alatt hirtelen elmúlt(ezt írják..).

Volt sérvem(hasi)

Volt emlő megnagyobbodásom vagy mi az isten..erről nem írnak,hogy kezelték-e!

Volt könnycsatorna átfecskendezésem

Volt egy jóindulatú daganat(ún.ciszta) a könyökemen

Volt méhszájsebem(közepes méretű)

Volt méhgyulladásom

Sok minden volt még,jó pár A4-es lapot teleírkáltak.

2013. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem hála Istennek nem nagyon volt még semmi - kop-kop.

A legnagyobb sérülés az egyszer egy csuklótörés volt, még 9 éves koromban. Az csúnya volt, mert elmozdult a csont, és úgy kellett helyrerángatni. Majd egy hét után a gipszben ismét elcsúszott, és ezért újra meg kellett csinálni. Akkor már nagyon fájt, ugyanis - akármilyen hihetetlen - egy 9 évesnek egy hét alatt is forr kicsit a csontja, szóval el kellett "törni". 6 hétig voltam összesen gipszben, és évekig fájt utána is még néha. Mostanra nem érzem persze. (28 éves vagyok.)


Ezen kívül két éve nagyon kibicsaklott a bal bokám, el is estem, és azzal a lendülettel szétrepedt a térdem, ömlött a vér órákig. Napokig meg mindig újrakezdte. De még orvoshoz sem mentem vele, mert rettegek az orvosoktól :), úgyhogy inkább szenvedtem. A bokám meg jó félévig fájt. Sőt, a mai napig gyengébb.


Egyik sem eget rengető dolog, de nekem ezek voltak a legnagyobbak. Remélem, ennél nagyobb problémám soha nem is lesz.

2013. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fertőző májgyulladás gyerekkoromban--gyógyszerektől gyógyultam meg.

3 éve mellrák--kemotherápia,sugárterápia és iszonyat nagy akarás.

2013. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt soha nagyobb bajom ,se egy ficam se egy törés pedig estem keltem jó nagyokat. Betegségem nem is volt inkább balesetek egyszer leharaptam a nyelvem leestem a tetőről betört a fejem ilyesmik. Aztán 2 éve kialakult nálam generizált szorongás ,depresszió és társai. Ezzel ma is küszködök messze rosszabbnak tartom mintha valami fizikailag gyógyítható betegségem lenne. Szívesen elcserélném egy hepatitisre vagy akármi másra. Aki még nem élte át nem tudja de hát úgy látszik ez az ára ha fizikailag egészséges valaki akkor az mentálisan betegszik meg.
2013. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és 19/F ezt elfelejtettem.
2013. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Aids és syphilis
2013. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én hipochonder vagyok, úgyhogy kb minden hónapban valami súlyos betegséget diagnosztizálok magamon, ennek következtében jön a pánik, a szorongás és a halálfélelem...na ezt nem lehet kezelni...legalábbis gyógyszereket 100% hogy nem szednék erre, mert akkor tényleg tönkretenném a szervezetem...nem szedek szart, ami több kárt okoz mint hasznot...
2013. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!