Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1-2 éve a hűvösebb időre...

1-2 éve a hűvösebb időre előjönnek viszkető foltok a bőrömön, amik csak nyáron múltak el. Mik lehetnek? Ez lehet ekcéma?

Figyelt kérdés
Gondoltam lepkehimlőre már, mert illene rá, de nem hiszem, hogy az tartósan meglenne ilyen sokáig. Úgy néz ki, mintha valami kidörzsölte volna a bőröm, picit érdesebb a bőr és hiába kenem akármivel nem múlik el. Most pár napja, hogy hűvösebb lett már megint kijöttek a foltok. Van egy a bal oldalamon a hónalj alatt, viszket nagyon a gerincem mentén néhány folt és a derekamon is vannak hátul. Mannaszappantól rendeltem ekcéma csomagot, sheavajjal kenem most már 2 napja, az érdes bőr simább lett, de a viszketés nem múlt el.

2013. szept. 10. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg ekzema jellegű dolog. Menj el bőrgyógyászhoz.
2013. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, soha nem volt ilyen jellegű gondom, ennyi idősen vajon miért jött elő.. :(
2013. szept. 10. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!