Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyám teljesen legyengült...

Édesanyám teljesen legyengült a pszichiátrián, annyira, hogy felkelni se nagyon tud. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idegkimerülés miatt került, kórházba mert kialakított magának egy képet amitől félt és nem tudott aludni..

10 napig kezelték és rengeteg gyógyszert kapott azalatt többek között elég nagy adagban Haloperidol-t (anyu szerint 30 cseppet), és többször is rosszul lett a kórházban, de ennek ellenére 10 nap után hazaengedték..

Hívtak, hogy kiengednék és vigyem haza, nem mondhattam nemet..

Nos hazahoztuk, viszont teljesen kábult, nem tud menni, szédül és esik össze. Már kétszer itthon is rosszul lett..

Most lefeküdt, én meg nagyon félek..

Nem tudom mit tegyek, vagy mit tehetnék még, gondoskodom, hogy jól egyen, ahogy tudom tömöm bele a kaját hátha erőre kapna..

A kórházban az arca beesett, nagyon rosszul néz ki..

Azt hittem a kórházban meggyógyítják.. Nagyot csalódtam.. Bár igaz, hogy most tud aludni, de úgy néz ki mind aki élet halál közé került....

Volt valaki esetében, még így valaki??

Mit lehet tenni?

Adok vitaminokat is, reggel és délben, de nemsokat javult még..

Tegnap délután hoztuk haza.



2013. szept. 13. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
házi orvossal beszéltél?
2013. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem, azt mondta kell pár nap amire felépül, mert ott sok erőst gyógyszert adnak..

Az a baj, nagyon félek nem tetszik ez nekem, hogy ennyire leépült.

2013. szept. 13. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor majd fel épül! Jobban van már valamennyivel?
2013. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyógyszertárban kapható de orvos is felírja a NUTRIDRINK nevü ital. Ez egy tápszer legyengült betegeknek! 2-dl es csoki,vanillia, eper, stb.. ízekben van. Az én édesanyám 85 éves és pszihésen valamiért nem tudott nyelni szilárd ételt pl: kenyeret sem. Legyengült 35 kg-ra fogyott. A nutridrink-et adtam neki és 6hónapon belül felépült!!! Meg pürésítettem minden ételt hogy "iható" legyen. A halloperidol az nyugtató, sajnos ebből a pszihés betegségből kikel gyógyítani! Sokat segíthetsz ha szeretettel türelemmel bánsz vele!
2013. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!