Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a pszichiátrián elmondom a...

Ha a pszichiátrián elmondom a pszichiáternek, hogy öngyilkos gondolataim vannak, halál vágy stb, akkor ugye nem fognak befektetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
dehogynem. inkább ne mondd el neki, egyébként aki a pszichiátriára kerül, azt nem engedik ki csak úgy egy-két nap múlva. min 5 nap egy 7. úgyhogy szerintem jól gondold meg, mit mondasz el...
2013. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Időpontom van, még nem voltam, azért kérdezem.
2013. jún. 13. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondjad el neki. De ne csak ezt, hanem azt is ahogy ez kialakult. Jó lenne, ha összeírnád, jól megfogalmaznád a történéseket. A doktor ebből fogja összeállítani a gyógyszeredet, terápiádat. Semmiképp nem hagyhatsz ki semmit sem. Az öngyilkos gondolatoktól meg nem ijed meg a doki, mert a legtöbb pszicho gyógyszer előidézheti ezt. Ilyen alapon, nem is írhatna gyógyszert. Legyél őszinte. Ez a megoldás.
2013. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit(még), elő vagyok jegyezve 2 hét múlva kell mennem, csak nem akarom, hogy befektessenek,de elmondok mindent, mert megakarok gyógyulni.
2013. jún. 14. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
járok pszichiáterhez, én elmondtam neki,sőt,évek óta tud róla, arról is,hogy sokszor túladagoltam a gyógyszerem, illetve megpróbáltam felvágni az ereim. nem fektetnek be,nyugi!
2013. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
elég laza :(
2013. jún. 14. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmondhatod, ezért tutkó nem fektetnek be.

Ha megpróbálod, na akkor befektetnek.

2013. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

A kórház az nem büntetés. Csak olyanokat utalnak be, akiknek az állapota ezt igényli. Amit te írsz, az meg sem közelíti ezt. De gondold végig! Elmész az orvoshoz, mert gyógyulni szeretnél, erre hazudni akarsz neki, hogy ne tudjon meggyógyítani. Nem ostobaság ez?

2013. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az enyém csak megígértette velem, hogy nem csinálom, menjek el a következő alkalomra is, stb.

17/L

2013. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!