Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki a legjobb szívsebész...

Ki a legjobb szívsebész Magyarországon? Vagy ki az, aki műtötte a rokonotok szívét és meg voltatok vele elégedve?

Figyelt kérdés
Idős apukámnak mondta az orvos, hogy szívműtét szükséges és én nem akarom őt akárkire bízni. Hisz tudjuk, hogy mindenhol van jó és rossz szakember. Az orvosok között is. Kit ajánlanátok? Kérlek benneteket, hogy ne csak egy nevet írjatok (mert az még nem mond nekem semmit), hanem azt is, hogy miért ajánljátok az adott orvost. Köszönöm szépen!

2013. szept. 13. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Közvetlen tapasztalatom nincsen szívsebészekkel, viszont néhány kollégámnak van (együtt dolgoztak velük a műtőben). Sokak egybehangzó véleménye szerint Székely László főorvos a GOKI-ban kivételesen tehetséges szívsebész.
2013. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy egy szívműtét során a sebész is nagyon fontos, de az aneszteziológus is! Elég komoly kihívás egy ilyen beteget altatni ilyen beavatkozáshoz. Szóval ne csak a sebészt válasszátok ki, hanem az anesztest is. Ha a GOKI-ban gondolkodnátok, akkor a Székely László (szívsebész) és Madách Krisztina (aneszt-intenzíves) egy kiváló csapat lenne. Utóbbit ismerem személyesen, nagyon sokat tanultam tőle, és bátran ajánlom mindenkinek.
2013. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!! Írtam Neked privátban is.
2013. szept. 16. 00:49
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Papp Lajos
2013. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!